Home / O nas

O nas

ASOA

Kim jesteśmy ?

Asia i Bartek założyciele Asoa.

Wszystko zaczęło się  2016 roku. Wraz z mężem postawiliśmy wszystko na jedną kartę i postanowiliśmy otworzyć produkcję kosmetyków. Z dnia na dzień zostawiliśmy życie w Londynie i wróciliśmy do Polski.

Te cztery lata były okupione ciężką pracą oraz wieloma łzami. Stres towarzyszył nam każdego dnia, jednak wytrwałość i dążenie do celu zaprowadziła nas do miejsca w którym teraz jesteśmy.

Nigdy nie szliśmy na łatwiznę, od początku działalności wszystko wychodziło spod naszych rąk, zaczynając od receptur po wykonanie kosmetyku kończąc na projektach graficznych. Dziś sytuacja przedstawia się nieco inaczej J Ze względu na szybki rozwój  naszej marki nie jesteśmy w stanie robić wszystkiego sami.

W 2020 roku wizerunek marki oddaliśmy w ręce specjalistów, którzy odpowiedzialni są za całą szatę graficzną naszych produktów i czuwają nad tym by wszystko było ze sobą spójne i przejrzyste.  Dzięki czemu mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze. Na produkowaniu kosmetyków.

Każdy nasz kosmetyk produkowany jest w naszym laboratorium. Mieści się ono na samym południu polski w malowniczej górskiej miejscowości Łącko.

Początkowo nasza pracownia mierzyła 40 m2  dziś ma ponad 200 m2.

Posiadając  laboratorium kontrolę jakości mamy na każdym etapie produkcji co jest niezwykle ważne.

Uwielbiamy kiedy nasi klienci są zadowolenia, a dla nas największą nagrodą są cenne opinie na temat naszych produktów.  W każdy nasz kosmetyk wkładamy całe nasze serce.

Dziś Asoa to nie tylko Asia i Bartek ale również nasi cudowni pracownicy, dzięki którym możemy szybciej się rozwijać.